ftofoto

REFERENCIE

CK ÚSMEV
Timed s.r.o.
Pekáreň Nela
Baabo
A-team
Arthrušky
Civilná ochrana Nové Zámky
Rádio 7
Profi Taxi Levice
OU Semerovo
Rybárstvo Ebik
Slovenský paraolympionici
Kali Records
Tortičky-tortičky
Reality KONTAKT
Gateway College Nitra
AMI Nové Zámky
AFCI Slovakia
Extreme Steel
KVP MK Nové Zámky
MatiStav s.r.o
...
A mnohí ďaľší naši spokojný zákazníci. 

  • Internetový obchod

    Navštívte náš internetový obchod, kde si môžete objednať rôzne fotodarčeky s Vašimi fotografiami v pohodlí Vášho domova. Máme široký výber rôznych produktov ako napr. hrnčeky, vankúše, kľúčenky, kryty na iPhone a Samsungy, tričká, atď. Stačí sa len zaregistrovať a môžete veselo nakupovať. :)


  • Veľkoobchod

    Ste firma, ktorá sa zaoberá potlačou reklamných alebo darčekových predmetov? Ak áno, tento obchod je určený práve pre Vás. Nájdete tu široký výber predmetov vhodných hlavne na sublimačnú potlač, no tiež spotrebný materiál, rôzne stroje, tlačiarne, nažehlovacie fólie atď. Našim zákazníkom samozrejme poskytujeme poradenstvo zdarma. :)

  • Výrobky priamo z Nepálu

    Sme dovozcom, maloobchodným ale aj veľkoobchodným rôznych produktov, priamo zo srdca Himalájí a strechy sveta, Nepálu. Sme pravdepodobne jediní na Slovensku a jedny z mála v centrálnej Európe, ktorí majú svoje zastúpenie priamo v Nepále. Nepál ponúka pestrú škálu produktov od ručne tkaných textílií, vzácny kašmír, vysoko kvalitné čaje, kávu, koreniny atď.Internetový obchod je zatiaľ vo vývoji, no už čoskoro v ňom pribudne nový tovar.