KONTAKT

Sídlo:Nitrianska cesta 1647/20
940 01 Nové Zámky

E-mail: fotokuruc@fotokuruc.sk
Objednávky: objednavky@fotokuruc.sk
E-SHOP fotodarčeky: fotodarceky.com
Veľkoobchod: sublimacia.sk

PREVÁDZKY:
FOTO-KURUC, Ľ.Štúra 3:
Výroba fotografií, fotoexpres, fotodarčekový expres, tlač a kopírovanie,...  
Adresa: Ľ. Štúra 3, Nové Zámky
Otvorené v pracovné dni: 08.30 - 18.00 hod.
Sobota: 09.00 - 12.00 hod.
Nedeľa: zatvorené
Tel.č.: 0911 316 695
Skype: FOTOKURUC LŠ predajňa (fotografie)
E-mail:digi@fotokuruc.sk,fotokuruc@fotokuruc.sk, objednavky@fotokuruc.sk


Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z.z. ARS subjektami sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa §3 zákona 391/2015 Z.z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z.z. Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ – fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.

Spotrebiteľ môže podať sťažnosť aj prostredníctvom platformy alternatívneho riešenia sporov RSO, ktorá je dostupná online n  https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.show

Informácie nájdete na tejto adrese:
https://www.soi.sk/sk/alternativne-riesenie-spotrebitelskych-sporov/formular-pre-podanie-navrhu-na-zacatie-ars.soi

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Nech sa páči, kontaktujte nás:

  • Internetový obchod

    Navštívte náš internetový obchod, kde si môžete objednať rôzne fotodarčeky s Vašimi fotografiami v pohodlí Vášho domova. Máme široký výber rôznych produktov ako napr. hrnčeky, vankúše, kľúčenky, kryty na iPhone a Samsungy, tričká, atď. Stačí sa len zaregistrovať a môžete veselo nakupovať. :)


  • Veľkoobchod

    Ste firma, ktorá sa zaoberá potlačou reklamných alebo darčekových predmetov? Ak áno, tento obchod je určený práve pre Vás. Nájdete tu široký výber predmetov vhodných hlavne na sublimačnú potlač, no tiež spotrebný materiál, rôzne stroje, tlačiarne, nažehlovacie fólie atď. Našim zákazníkom samozrejme poskytujeme poradenstvo zdarma. :)

  • Výrobky priamo z Nepálu

    Sme dovozcom, maloobchodným ale aj veľkoobchodným rôznych produktov, priamo zo srdca Himalájí a strechy sveta, Nepálu. Sme pravdepodobne jediní na Slovensku a jedny z mála v centrálnej Európe, ktorí majú svoje zastúpenie priamo v Nepále. Nepál ponúka pestrú škálu produktov od ručne tkaných textílií, vzácny kašmír, vysoko kvalitné čaje, kávu, koreniny atď.Internetový obchod je zatiaľ vo vývoji, no už čoskoro v ňom pribudne nový tovar.