FOTODARČEKY

U nás si môžete dať potlačiť rôzne predmety s Vašou fotografiou/obrázkom, grafikou, textom. V ponuke máme široký sortiment rôznych predmetov ako napr. hrnčeky, tričká, vankúše, zadné kryty na iPhone a Samsung, fotokamene, kľúčenky atď. 

Fotodarček si môžete objednať v našich predajniach. V predajni na ul.Ľ.Štúra 3 v Nových Zámkoch (na autobusovej stanici) Vám predmet vieme vyhotoviť aj cca do 30 minút.

Ak preferujete nákup v pohodlí domova, potom je tu pre vás možnosť objednať si fotodarčeke v našom internetovom obchode FOTODARCEKY.COM . Objednávky posielame kuriérom alebo si môžete vybrať osobný odber v niektorej z našich predajní.  • Internetový obchod

    Navštívte náš internetový obchod, kde si môžete objednať rôzne fotodarčeky s Vašimi fotografiami v pohodlí Vášho domova. Máme široký výber rôznych produktov ako napr. hrnčeky, vankúše, kľúčenky, kryty na iPhone a Samsungy, tričká, atď. Stačí sa len zaregistrovať a môžete veselo nakupovať. :)


  • Veľkoobchod

    Ste firma, ktorá sa zaoberá potlačou reklamných alebo darčekových predmetov? Ak áno, tento obchod je určený práve pre Vás. Nájdete tu široký výber predmetov vhodných hlavne na sublimačnú potlač, no tiež spotrebný materiál, rôzne stroje, tlačiarne, nažehlovacie fólie atď. Našim zákazníkom samozrejme poskytujeme poradenstvo zdarma. :)

  • Výrobky priamo z Nepálu

    Sme dovozcom, maloobchodným ale aj veľkoobchodným rôznych produktov, priamo zo srdca Himalájí a strechy sveta, Nepálu. Sme pravdepodobne jediní na Slovensku a jedny z mála v centrálnej Európe, ktorí majú svoje zastúpenie priamo v Nepále. Nepál ponúka pestrú škálu produktov od ručne tkaných textílií, vzácny kašmír, vysoko kvalitné čaje, kávu, koreniny atď.Internetový obchod je zatiaľ vo vývoji, no už čoskoro v ňom pribudne nový tovar.