O NÁS

Dobrý deň, vitajte na našej stránke. Sme firma s vyše 26 ročnou tradíciou a zaoberáme sa výrobou fotografií, fotopotlačami a veľkoobchodom s potlačovými materiálmi.

Prevádzkujeme internetové obchody NEWSHOP.FOTOKURUC.SK, kde si môžete objednať rôzne fotodarčeky s Vašimi fotkami a SUBLIMACIA.SK, kde nájdete veľkoobchod so širokým sortimentom predmetov, materiálov, strojov na potlač.

Naším najnovším prírastkom je internetový obchod NEPALPRODUCTS.EU, kde budú postupne pribúdať rôzne textílie (napr. pašmíny), čaje, koreniny, ... dovezené priamo z Nepálu.

  • Internetový obchod

    Navštívte náš internetový obchod, kde si môžete objednať rôzne fotodarčeky s Vašimi fotografiami v pohodlí Vášho domova. Máme široký výber rôznych produktov ako napr. hrnčeky, vankúše, kľúčenky, kryty na iPhone a Samsungy, tričká, atď. Stačí sa len zaregistrovať a môžete veselo nakupovať. :)


  • Veľkoobchod

    Ste firma, ktorá sa zaoberá potlačou reklamných alebo darčekových predmetov? Ak áno, tento obchod je určený práve pre Vás. Nájdete tu široký výber predmetov vhodných hlavne na sublimačnú potlač, no tiež spotrebný materiál, rôzne stroje, tlačiarne, nažehlovacie fólie atď. Našim zákazníkom samozrejme poskytujeme poradenstvo zdarma. :)

  • Výrobky priamo z Nepálu

    Sme dovozcom, maloobchodným ale aj veľkoobchodným rôznych produktov, priamo zo srdca Himalájí a strechy sveta, Nepálu. Sme pravdepodobne jediní na Slovensku a jedny z mála v centrálnej Európe, ktorí majú svoje zastúpenie priamo v Nepále. Nepál ponúka pestrú škálu produktov od ručne tkaných textílií, vzácny kašmír, vysoko kvalitné čaje, kávu, koreniny atď.Internetový obchod je zatiaľ vo vývoji, no už čoskoro v ňom pribudne nový tovar.